Wejherowo | ul. Harcerska | gotowe do zamieszkania

Mieszkanie na sprzedaż
530 000,00 PLN, Pow. 46 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
46 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Wejherowo , Harcerska
Rok budowy:
1965
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
267316
Cena za m2:
11 521,74 PLN
Wejherowo | ul. Harcerska | gotowe do zamieszkania

Są mieszkania, do których trzeba się przygotować. I są takie, do których po prostu się wchodzi i zaczyna żyć.
To 46 m² na parterze daje dokładnie tę drugą możliwość. Przemyślany układ trzech niezależnych pokoi pozwala dopasować przestrzeń do własnych potrzeb - czy to dla rodziny, czy jako inwestycję na wynajem.
Dwustronne, słoneczne wnętrze daje poczucie przestrzeni i komfortu o każdej porze dnia. Parkiet w pokojach i przedpokoju dodaje ciepła, a przeprowadzony remont - w tym wymiana instalacji elektrycznej i wodno-kanalizacyjnej - pozwala zostawić za sobą temat kosztownych prac.
To, co zostaje, to wygoda.
W mieszkaniu pozostaje wyposażenie AGD, w tym pralka Bosch, co pozwala od razu korzystać z pełnej funkcjonalności bez dodatkowych wydatków.
Dodatkowym atutem jest dostęp do ogólnodostępnego ogródka - miejsca, które naturalnie przedłuża przestrzeń mieszkania, szczególnie w cieplejsze dni.
Lokalizacja robi swoje.
Sklep spożywczy praktycznie pod ręką, a do dworca PKP i SKM tylko kilka minut - co daje szybki i wygodny dojazd do całego Trójmiasta.
Dodatkowo:
* piwnica
* parter - wygodny dostęp
* mieszkanie gotowe do wprowadzenia
Czynsz   zimą 745 zł / latem 330 zł

To propozycja dla tych, którzy szukają nie tylko mieszkania, ale spokoju decyzji - bez remontów, bez niespodzianek.

Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail